Wywiady

Rozmowy z ludźmi to moja specjalność. Uwielbiam dowiadywać się jakiej muzyki słuchali, przeciwko czemu się buntowali, czym się pasjonowali, gdy byli jeszcze dziećmi. Niezależnie od tego czy dziś organizują wielkie imprezy, prowadzą potężne biznesy, zajmują najwyższe miejsca podium czy właśnie rzucili korpo żeby próbować utrzymać się ze swojej pasji. Oto kilka z nich.

Rafał Bielawa – pół anioła, pół łobuza. Rozmowa z rekordzistą GSB (Głównego Szlaku Beskidzkiego)

Po stu ośmiu godzinach i 55 minutach biegania, spania, biegania, jedzenia, biegania, rozmów, jeszcze więcej biegania i szurania nosem po ziemi, Rafał Bielawa dotarł do mety Głównego Szlaku Beskidzkiego. Jak to było walczyć o rekord na tak piekielnie długiej trasie? I kim jest ten Bielawa, kiedy nie biega?

Tekst znajdziesz na napieraj.pl

Patrycja Bereznowska: “Bardzo daleko mi było do księżniczki”

Tekst znajdziesz na napieraj.pl

Zaczęło się od rajdów konnych. Takich na 160 km. Ale bieganie było jej pisane od dziecka, bo zamiast marzyć o byciu księżniczką, chciała zostać maratonką. Kim jest prywatnie mistrzyni i rekordzistka Polski w biegu 24-godzinnym?

Moc przychodzi ze wschodu. Viola i Ilya Marchuk

Poznali się w Warszawie. Ona przyjechała tu studiować biznes i administrację w języku angielskim. On chciał się wyrwać z Białorusi, bo nie widział tam dla siebie przyszłości. Zobaczył tę przyszłość u jej boku. To będzie opowieść o sportowym życiu, łapaniu byka za rogi i… miłości.

Tekst znajdziesz na napieraj.pl

Paweł Krawczyk – Pigmej i Dea

Zajął 3. miejsce na rozgrywanym w ramach Lavaredo Ultra Trail – niemal 50-kilometrowym biegu Cortina Trail. Na co dzień na biegowe ścieżki wyrusza w towarzystwie 7-letniej suczki Border Collie – Dei. Jest wegetarianinem, ma rock’n’rollową przeszłość i to nie praca rządzi jego życiem. Kim jest „Pigmej”, Paweł Krawczyk?

Tekst znajdziesz na napieraj.pl

Karolina Krawczyk: “Kiedyś bałam się i nie robiłam. Teraz boję się i robię”

Karolinę można spotkać w chaszczach, kryjącą się za lufą aparatu, w zerówce, do której odprowadza swoją córkę Zosię, czy też na jednej z warszawskich górek, gdy szlifuje formę do biegów ultra. Może też wyprzedzić się na trasie biegu. Kim jest i dokąd zmierza szybka pani fotograf?

Tekst znajdziesz na napieraj.pl

Rafał Bałaś: “Każde dudy do długa i dziwna historia”

Wojtek Probst – ultra mocarz z przytułkiem dla świnek morskich

Poznać mapę swojego ciała – rozmowa z terapeutą Adamem Polańskim

Łukasz Sagan: “Chciałbym mieć większą kontrolę nad swoim życiem”

Kamil Klich: “Ultra dzieli się na krótkie czyli 100-120 i długie czyli 150 plus”

Gediminas Grinius: “Lubię się ścigać z najlepszymi”

Run Wisła – o dwóch Brytyjczykach, co zabiegali o czystą rzekę

“Masz otwarte złamanie? Nie? To zasuwaj!”. Główny Szlak Beskidzki

Comments are closed.