Różności

Zapowiedzi wydarzeń, ciekawe miejsca, zjawiska, prawidłowości – oto próbka przeróżnych tekstów wystukanych na mojej klawiaturze w ciągu niemal 15 lat dziennikarskiej i redakcyjnej pracy.

Ciekawe miejsca na trasie Półmaratonu Warszawskiego

Start na Placu Piłsudskiego, meta na Placu Teatralnym, a pomiędzy nimi – 21,097 km po ulicach Warszawy, dostępnych w dużej mierze tylko dla samochodów. Nowa trasa warszawskiej połówki poprowadzi nas pomiędzy szklanymi wieżowcami centrum i Trasą Łazienkowską, nie zabraknie również historycznej części miasta.

Tekst znajdziesz na magazynbieganie.pl

Kontynent ludzkie ciało i poszukiwacze przygód

Tekst znajdziesz na mojekoniki.pl

Z oczu ciekły mi łzy. Czułam łaskotanie w prawej pięcie i nie wiedziałam, czy to co się dzieje jest fajne i chcę więcej, czy żeby Aleš zabrał swoje łapska poza moją strefę intymności absolutnej. Bo siedział właśnie „po rękojeść” tam, gdzie nigdy nie dotarł żaden mężczyzna, żadna kobieta, ani ja sama. W moim nosie!

Euforia biegacza to dar ewolucji?

Euforyczny stan jakiego doświadczamy biegając, to kolejny argument za tym, że bieganie jest nierozerwalnie związane z naszym gatunkiem. Stan ten pojawia się wskutek wydzielania endokannabinoidów określanych jako naturalny narkotyk produkowany przez nasze ciało. Miał budzić w naszych przodkach miłe skojarzenia z bieganiem.

Tekst znajdziesz na polskabiega.pl

Chudy Wawrzyniec – jaki był, jest i będzie?

Chudy miał być tym biegiem, na którym można spróbować swoich sił w ultra. W dodatku – z możliwością zmiany planów w okolicach 40. kilometra na szczycie Wielkiej Rycerzowej. Jesteś z grubsza na półmetku i masz jeszcze siły żeby wojować? Leć w prawo!

Tekst znajdziesz na stronie napieraj.pl

Czy cała Australia płonie? O fake newsach

Cała Australia płonie, to apokalipsa! Za kilka tygodni może przestać istnieć! Pół miliarda zwierząt spłonęło! Czy te smaczki atakujące nas z facebookowego walla są prawdziwe? I czy to nasza wina? O fake newsach, treściach przemilczanych, zmanipulowanych i zespiralizowanych.

Tekst znajdziesz na mojekoniki.pl

Półmaraton Warszawski. Powitanie wiosny w Warszawie. Relacja i transmisja

Alan Maloney: “Bieganie charytatywne zwraca się każdemu”

Piotr Bętkowski o Ultra Trail Australia: “10. miejsce to pukanie do bram elity”

Kim jest polski ultramaratończyk?

Kaszubska Poniewierka – pot na czole, ból mięśni i tona satysfakcji

Syreni śpiew. Zamieć czyli 24 godziny biegania na Skrzyczne

Comments are closed.